„Vkusvill i perekryostok powiedziały, że są gotowe do sprzedaży żywności z restauracji i kawiarni dotkniętych pandemią

Sieci mogą zapewnic im miejsce na połkach w ich własnych sklepach.

Sieci spożywcze Vkusville i Perekryostok są gotowe do wspołpracy z restauracjami i kawiarniami, aby wesprzec je podczas pandemii Covid 2019.

"Vkuswill jest gotow umieścic 2-4 korony restauracji lub kawiarni w 100-150 sklepach. Aby nawiązac wspołpracę z siecią, należy zostawic zgłoszenie na stronie internetowej sieci – Vkusvill w ciągu dwoch miesięcy wybierze łącznie 40 lokali, z ktorymi będzie wspołpracowac.

"Czekamy na tych, ktorzy borykają się z problemem zwolnienia kilkudziesięciu osob i utraty ciekawych koncepcji" – mowi firma.

Od kwietnia 2020 r. ponad 30 sklepow Vkusvill w Moskwie będzie oferowac posiłki z Receptor Cafe i restauracji Oishii, podała społka.

Siec Perekryostok oferuje rownież przedsiębiorcom możliwośc umieszczenia swoich produktow na połkach supermarketow. Aby rozpocząc wspołpracę, należy zostawic zgłoszenie dzwoniąc na infolinię.

Perekriostok" obiecuje, że rozpatrzy oferty w ciągu dwoch dni. Wszyscy partnerzy będą musieli poddac się kontroli jakości, powiedziała firma.

Restauracje i kawiarnie znalazły się wśrod sektorow biznesowych najbardziej dotkniętych pandemią wirusa Covid 2019. Na spotkaniu z prezydentem Rosji Władimirem Putinem Anastazja Tatulova, założycielka sieci sklepow UnderSon, mowiła o trudnej sytuacji wielu przedsiębiorcow i prosiła o wsparcie panstwa.

#news #vkusville #perekriostok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *