Rozpoczęto badania nad wydostaniem przedsiębiorstw z kwarantanny

W wielu krajach kwarantanna została już rozluźniona. I choc firmy długo na to czekały, nie wiadomo, na ile są gotowe, by wrocic do pełnej operacyjności. Zwłaszcza, że w czasie kryzysu zmieniło się wiele realiow, a konkurencja nie siedziała bezczynnie. Ringostat postanowił pokazac pełny obraz tego, co zmieniło się na rynku i rozpoczął badanie.

Ringostat rozpoczął badanie, jak firmy wychodzą z kwarantanny

Logicznie rzecz biorąc, po wyjściu z kwarantanny – jak po każdym kryzysie – firmy martwią się o

 • co robią inni gracze, aby odzyskac zdrowie;
 • Czy firma wybrała właściwą strategię;
 • zwiększenie lub zmniejszenie budżetu na promocję;
 • co zrobic z personelem – rozszerzyc, zredukowac czy pozostac bez zmian;
 • czy jest sens wchodzic do biura, czy firma była skuteczna chocby w niewielkim stopniu.

Oczywiście, nikt nie odpowie na te pytania, tylko ty sam. Ale badania pomogą Ci dowiedziec się, jak radzą sobie inni gracze – i porownac ich podejście do Twojego. Jest to rownież okazja, aby zobaczyc, co się dzieje w rzeczywistości i wymienic się doświadczeniami z innymi firmami. Wszystko to razem pomoże rynkowi szybciej odzyskac siły i wejśc w tryb prekwarantanny.

Kto może uczestniczyc i jak

Mogą wziąc udział:

 • Przedstawiciele firm, ktore posiadają jakąkolwiek obecnośc w Internecie – np. stronę internetową, stronę na Facebooku czy Instagramie;
 • liderzy biznesu, właściciele, dyrektorzy marketingu i sprzedaży, a także wszyscy menedżerowie najwyższego szczebla – ponieważ w pełni znają strategię swojej firmy;
 • Firmy z wszystkich krajow – ponieważ kwarantanna dotyczy prawie całej planety.

Chętni mogą wejśc na stronę internetową badania i wypełnic kwestionariusz do dnia 3 czerwca włącznie. Udział w badaniu jest poufny – nie będziemy publikowac odpowiedzi poszczegolnych firm. Dane nie będą przekazywane na zewnątrz.

Po 3 czerwca przeanalizujemy zebrane dane i opublikujemy opracowanie w formie przejrzystej infografiki.

Co zapewnia

 • Pomagasz sobie i innym na rynku zrozumiec, co tak naprawdę się dzieje i poruszac się w dzisiejszych realiach. Pomoże to uniknąc nieuzasadnionych obaw i, odwrotnie, pozwoli na trzeźwą ocenę sytuacji bez rożowych okularow.
 • Wszyscy uczestnicy otrzymują bonusy od Grupy Netpeak. Jest to darmowy dostęp probny do narzędzi promocji online, zniżki na audyty SEO od agencji reklamy cyfrowej itp. Uczestnicy uzyskają do nich dostęp natychmiast po wypełnieniu kwestionariusza.
 • Możliwośc przeanalizowania, czy wybrana przez Ciebie strategia jest właściwa. I jak bardzo rożni się od innych graczy na rynku?.

Wyniki badania zostaną opublikowane po 5 czerwca w formie graficznej infografiki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *