Niezawodna przekładnia kierownicza? Subaru forester za 750 tysięcy? Kia magentis?

Nasza rubryka "Odpowiedzi na Wasze pytania" znow powraca. Z wami, jak zawsze, Sergey Kuznetsov i jego Forge Landavto i Ilya Ushayev, Forsazh Autopicker. Chodźmy!

Aleksander Makas: " Ktory samochod ma dobrą przekładnię kierowniczą??Naprawdę, naprawdę interesujące!!!"S: Tak na 'Japonczykow' wszystko jednoznacznie.

I: Dalej Aleksandr Brykalov: "Kia magentis. Co ty na to?"

Kia magentis ostatnie 2 ciała są ok samochodow, ale nie są one po prostu tak powszechne, jak Kia Rio i t. Przy okazji zgarnęliśmy dobre samochody, ale nie trafiły na nasz rynek.

Andrey Vinokurov: "I opel vectra jako?"

I: Samochod jest już stary, znalezienie naprawdę dobrego samochodu w Rosji jest prawie niemożliwe.

Volodymyr Korzhyk: "Dzien dobry. Czy możliwe jest znalezienie Forrestera 2 żywego?.5 litrow z przerobionym acp trzeciej generacji za 750-800?"

Możemy, przez bardzo długi czas, ma swoiste choroby i problemy, a my jesteśmy bardzo ostrożni.

S: Tak, i nie zapominaj, że nie każdy serwis przyjmie Subaru na serwis. Oficjalny dealer lub specjalistyczne serwisy są dośc drogie . Specjaliści są nieliczni, silniki opozycji, a 2.5 na Forester napotkac problemy z wymianą łancucha, tak przy okazji.

Tatiana Zdorovtsova : " Proszę napisac o Fiacie Punto, kupiłam go za 250 000 rubli. 2008. Dziękuję.".

I: Powiem szczerze, że nigdy nie wzięliśmy do ręki Fiata Punto. Ludzie nie przychodzą do nas dla Fiata Punto. Wiem, że mają też problemy z elektryką, elektroniką, silnikiem i skrzynią biegow. Ogolnie rzecz biorąc, ten samochod jest uważany za niewiarygodny. Z tego powodu nie dostosowaliśmy go do potrzeb.

Przechodzimy do następnego pytania.

Abdulkadir Hajimuradov: "Ilya, czy mogłbyś mi doradzic, ktory silnik lepiej kupic do VW LT 46?? Mam zainstalowane 2.8, gazy są wydalane przez rozprężacz". Siergiej, czy możesz pomoc w odpowiedzi na to pytanie??

C: Elteshki to ciężarowki typu Kraftter, czyż nie??

I: Tak. Uważam, że jest to skomplikowana kwestia.

S: Nie jesteśmy wszechmocni. Jeśli chodzi o LT, nie mam doświadczenia w, powiedzmy, naszych centrach technicznych, więc po prostu nie udzielimy odpowiedzi. Ty ich nie odbierasz, my ich nie naprawiamy.

I: Nie odebraliśmy ani jednego.

C: Więc żeby coś tam wymyślic, dobrego czy złego, co ci poradzic?… Nie, nie robimy tego.

I: Przyjaciele, jeśli masz jakieś doświadczenie na tych samochodach, proszę pisac w komentarzach, pozwol nam pomoc nasz abonent, nasz kolega!

Juli Anna: "Jaki samochod używany kupic poniżej 500T?. do dziewczyny, proszę o odpowiedź".

Ja: dołożyłbym 100 -150 zł i kupiłbym Mazdę 3 z karoserią BL.

Roma Roman: "Mam znajomego, ktory ma jeden, ona kupiła go z przebiegiem poniżej 190k. I po 230 tys. zaczął miec problemy z otwieraniem przednich drzwi pasażera w zimie. I nie jest jasne jak. Samochod umyty i wszystko jest OK przez dwa dni, trzeciego dnia nie można otworzyc drzwi od zewnątrz, nie ma problemu od wewnątrz, ale nic z zewnątrz. Pociągnięcie za pokrętło powoduje włączenie się alarmu w samochodzie. Powiedziano jej, że woda gdzieś zamarzła. Byc może było tak już wcześniej, ale zauważyła to dopiero po 40k. km. To tylko te same drzwi, ale jeśli jedzie się przez połtorej godziny lub wjeżdża na ciepły parking, drzwi otwierają się rownież od zewnątrz. Brak innych problemow. Ale jak rozwiązac ten problem, nie wiem.Poradziłem jej, aby spryskała zamek od wewnątrz wd lub specjalnym smarem silikonowym – wygląda na to, że pomogło".

C: Jeśli po myciu samochodu, problemy zaczęły się nawet po dwoch dniach…Coż, tak, do Mikołaja powinno się pisac. W przeciwnym razie, ciepły parking w jakimś centrum handlowym na cztery godziny i będzie dobrze.

Sanek Gorlovsky: "Na Auto.ceny zaczynają się od 500.000.rb.. I chciałbym zrozumiec, jaki budżet potrzebujesz na dobry samochod. Na przykład 1.6 automatyczna od 12 roku do 80.000 przebiegu, max 2 właścicieli, klimat opcjonalnie".

Ja: No wie pan, ja bym to obejrzał za 700 000 rubli. Mazda BL.

C: To jest rozwiązanie wszystkich twoich problemow!

I: Ale jeśli naprawdę chcesz coś niezawodnego – Mazda BL, i trzeba znaleźc jej dobry 80 000 km i jeździc do 300 000 km, ona nic nie będzie. Lub 500.

Maxim Asichenko: "Co można powiedziec o Fordzie Scorpionie??".

S: Kiedy miałem sześc lat, po raz pierwszy zobaczyłem ten wspaniały samochod. Zapomniałem, jak to wygląda. Kolego, gdzie to znaleźc – nie wiem. Wiesz?

ORAZ: Nie.

S: Ale to fajny samochod… przetłumacz tutaj..

X: Jak zespoł Scorpions.

S: To jest naprawdę fajne. Ale znaleźc go, tylko w drewnianej wersji czegoś, może. Więc wyluzuj na Skorpiona i znajdź sobie coś innego.

Nickolay Sintsov: "O Cruze nie powiedzieli, że głowne problemy: obudowa termostatu i uszczelki wymiennika ciepła. Co do świerszczy – przy 120.000 nic nie piszczy. A ster naprawdę się zatarł".

C: Dziękuję bardzo. Prosimy ludzi o uzupełnienie czegoś i ten człowiek rzeczywiście podzielił się z nami. Zajmiemy się tym. A na świerszczach to nie wiem, zależy jak się jeździ. Jeśli każde uderzenie nie jest twoje, nie będziesz miał świerszczy.

Eugeniusz: "Co twoj zespoł ma do powiedzenia na temat silnika Crla?".

I: Odnośnie tego silnika mogę powiedziec, że jest on na Volkswagenie Jetta, a w naszej praktyce wielokrotnie podnosiliśmy. Pewnie, że są pewne problemy, ale jeśli będziesz wymieniał olej co 7000 km, to będzie dobrze.

S: Przy okazji, nie ma odwołan dla Jettas. Bo to też są "taksowki", tak?

I: Tak, rownież w taksowkach.

C: Są obsługiwani we własnych technoparkach, więc nie przychodzą do nas. Ale są one kupowane z jakiegoś powodu. Workhorses.

Igor Khramov "Ktory samochod jest bardziej niezawodny: Opel Astra H czy Ford Focus 2??Oglądałem twoją recenzję o samochodach od 300k., Nie ma wzmianki o Astrze, podobno to nie jest niezawodny samochod. Ford Focus samochod, o ktorym pan wspomniał" . C: Sprawdź recenzję na temat Astra, Opel Z, R, 16-18. Tak, zrobiliśmy przegląd o problemach w tych Oplach. Zobacz jak to wszystko się układa. Zdecydowanie Ford Focus 2.

I: Kręciliśmy film o samochodzie dzisiaj na 270 000, a tam był Ford Focus 2 pre-rest.

Aleksey Kriulev: "Zaskoczony, szczerze mowiąc, że Skoda jest na 1. miejscu! Ale mam dla Ciebie inne pytanie, nie wiem czy na nie odpowiesz: co możesz powiedziec o Daewoo Espero??"

Ja: Kiedy miałem 11 lat i Iljuszka jeszcze chodziła pod stołem, dopiero wtedy widzieliśmy Deo Espero, ale teraz już nie widzimy… A ty mi mowisz, że jest jeden?

Ja: Coż, to gdzieś tam jest, ale nigdy tego nie odebraliśmy w pięcioletniej historii Forsage Auto Matching. Powiem więc tak: czy warto brac? Nie zrobiłbym tego.

S: I nigdy nie naprawialiśmy ich przez siedem lat doświadczenia.

Rodion Kuznetsov: "Szukam Audi a6 c7. Czy możesz mi powiedziec, jaki budżet trzeba miec, aby praktycznie nie inwestowac w niego pieniędzy?? Na przykład, jeśli średnio kosztuje od 900-950K, to 1,3 mln wystarczy na bardzo dobrą opcję. RUB? Dziękuję.".

S: Bez względu na to, ile pieniędzy kupiłeś, nadal musisz zainwestowac.

Ja: Absolutna racja, ale budżet 1.3 przybliży Cię do uzyskania mniej lub bardziej adekwatnej opcji. I przechodzimy do następnego pytania. Kiryłł Łukiszczew: "Moja żona właśnie odbiera moje prawo jazdy. Myślę, co to za samochod, aby ją dostac: Muszę budżet samochod, mniej lub bardziej ładne, a najlepiej, aby nie brac dużo pieniędzy. Jazda po mieście. Co sądzicie o Peugeocie 206??"

C: Powiedz coś więcej o Mazdzie 3 BL. Ona rozwiąże wszystkie twoje problemy.

I: Tak, kolego, kup Mazdę 3 BL. Mimo to, będzie potrzebował budżetu w wysokości 600 000, ale twoja żona nie będzie tego żałowac. Inwestuj w swoją żonę, kochaj swoją żonę!

S: Będziesz miał kłopoty z Peugeotem, to na sto procent.

Molchan AUTO: "Hej, jakie kombi za 240-300 tysięcy?.? Skłaniam się ku Lacetti.".

Ja: Dobra opcja, ale wziąłbym Lancera 9.

Dmitry Knyazev: "Chcę zapytac o Kia Sorento (+/- diesel i benzyna, atak o automatycznych i mechaniki tej marki) 2 generacja 2006-2009 (będę czekac)".

I: Coż, nie brałbym starych diesli, ponieważ ich naprawa jest bardzo droga. Rozważac tylko benzynę i szukac benzyny do 3 litrow.

Viorel Carpineau: "Czy powinienem kupic Skodę Octavię 2006, silnik 1.6 benzynowy manualny?"

1.6 mechanicy są bezpretensjonalni, mechanicy są wspaniali. Warto!

I: Coż, o 1.6 są pewne problemy, jeśli chcesz o nich wiedziec, napisz do nas w komentarzu – zajmiemy się tematem osobno.

Dziękuję wam bardzo, przyjaciele! Jak zawsze byli z Wami Sergey Kuznetsov "Kuznitsa Landavto" i Ilya Ushaev Autopick "Forsazh"..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *