Interakcja między przekazem telewizyjnym a cyfrowym jako sposob komunikacji kanału federalnego z widzami

Po raz pierwszy na kanale federalnym: widzowie uczestniczą w streamingu na rowni z popularnymi prezenterami telewizyjnymi i zadają gwiazdom prowokacyjne pytania bez cenzury – platformy cyfrowe wymagają nowego podejścia i sposobow komunikacji z widzami

"Bądź przejrzysty i dostępny" – strategia, ktora pozwala CHE!"Zbliżyc się do widzow, wejśc w interakcję i komunikowac się z nimi w zrozumiałym dla nich języku. Taki był cel uruchomienia projektu CHE!"odpowiedzi", gdzie prowadzący odczytują pytania od publiczności i natychmiast, na antenie, udzielają na nie odpowiedzi. Improwizacja, niecenzuralny humor, nieoczekiwane reakcje i żywe emocje to tylko częśc "święta".

Wiadomo, że widzowie na portalach społecznościowych czasem zostawiają niepochlebne komentarze. Prawdziwa innowacja polega na tym, że gwiazdy Pucharu Świata!"są gotowi podjąc ryzyko i nie tylko czytac je w mediach społecznościowych – robią to na żywo".

W ciągu jednego miesiąca wyświetlania (od 20.08.2019 do 29.09.2019) na kanale telewizyjnym CHE odpowiada" obejrzało 4,5 mln widzow*

* Według Mediascope, All 25-49, Rosja (miasta o populacji 100 tys. mieszkancow i więcej). osoba lub więcej).

W digitalu projekt zebrał ponad 500 000 wyświetlen. Liczba komentarzy od użytkownikow w mediach społecznościowych kanału wzrosła o 20%: widzowie, zdając sobie sprawę, że ich zdanie ma znaczenie, są bardziej otwarci na kontakt i aktywnie udzielają informacji zwrotnej. Atrakcyjne dla użytkownikow jest rownież wejście na antenę federalnego kanału telewizyjnego.

Gospodarz "The Decider" Vlad Chizhov odpowiada na komentarze widzow kanału telewizyjnego CHE!"

Kolejnym krokiem w dotarciu do widzow był projekt StreamChag online, ktory kanał uruchomił na swoich portalach społecznościowych. Są to gry online, w ktorych każdy może wziąc udział. Wystarczy zostawic aplikację na stronie kanału, aby zostac gościnnym streamerem i grac w popularne gry komputerowe razem ze znanymi prezenterami i blogerami. Wiodącą postacią była Dima Rybin, prowadząca reality show "Niebezpieczne związki" na kanale PE TV!", ktory był gospodarzem streamu wraz ze swoim pupilem, Bonnie. Dima wcielił się w Marvela Spider-Mana i jednocześnie odpowiadał na pytania publiczności podczas transmisji.

Pierwszy StreamChag obejrzało 7000 osob. 78 osob wypełniło formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej kanału telewizyjnego, aby znaleźc się w jednym z następujących strumieni.

Mnogośc wskaźnikow jest zwiększona przez fakt, że zarowno "CE!Wideo "Responses" i "StreamChag" zostały opracowane i zrealizowane we własnym zakresie przy zerowym budżecie.

Strumien gier ludowych Kanał TV ChEr!"

Telewizja jest cyfrowa, ludzie też są cyfrowi. W dzisiejszych czasach nie zawsze patrzymy pod nogi, ale patrzymy w ekrany naszych telefonow, pochłaniając kilotony informacji – bez przerwy. Ale to wszystko jest albo nudne, albo martwe. Coż, to znaczy, że za większością "treści" nie kryje się ludzka twarz. Zastanawialiśmy się nad tym i doszliśmy do wniosku, że im prostsza i bliższa nam jest ta sama treśc, tym cieplej zostanie odebrana przez odbiorcow. "Pobierz, podpisz" i przyjdź i zrob to z nami!

Interakcja między przekazem telewizyjnym a cyfrowym jako sposob komunikacji kanału federalnego z widzami

Sergey Sanzhara
Digital marketing manager dla kanału telewizyjnego CHE!"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *