Czy powinieneś bac się pośrednika??

Jak odrożnic profesjonalistę od kiepskiego eksperta?? Za co otrzymuje wynagrodzenie? Wszyscy pośrednicy są oszustami i leniwi?Postaram się odpowiedziec na najczęstsze pytania.

Za co pośrednik w obrocie nieruchomościami dostaje pieniądze?

Wielu wierzy"Realtors dostac miliony miesięcznie za nic nie robienie" Chciałabym zacząc od tego, że osoba, ktora naprawdę może nazywac siebie pośrednikiem w obrocie nieruchomościami jest jednocześnie sprzedawcą, psychologiem, prawnikiem, projektantem, marketingowcem, fotografem wnętrz, copywriterem, rzeczoznawcą i ekspertem w dziedzinie nieruchomości.

Profesjonalista sprzedaje swoje doświadczenie, wie jak korzystnie i bezpiecznie przeprowadzic transakcję.

Kiedy normalny człowiek ma do czynienia ze sprzedażą mieszkania raz, dwa, maksymalnie trzy razy w życiu lub wcale. Przeciętny profesjonalista ma doświadczenie w sprzedaży 50 – 500 transakcji na rynku nieruchomości. Transakcja zostanie rozbita na procesy biznesowe, począwszy od tego, jak wybrac mieszkanie, jak je obejrzec, zaprezentowac, wynegocjowac dla obu stron… Zagłębiając się w kwestie prawne, jak przeprowadzic transakcję, co zrobic potem, wie jak sprawic, by każdy element był bardziej opłacalny i bezpieczniejszy.

Profesjonalista robi dobre zdjęcia i opisy W koncu 75% decyzji o dalszym rozpatrywaniu mieszkania zależy od zdjęcia, a ogłoszenie z sześcioma wysokiej jakości zdjęciami w 2,5 razy więcej połączen, niż reklama z dwoma obrazkami, napisz ofertę sprzedaży opisującą wszystkie zalety Twojego mieszkania.

Profesjonaliści inwestują w marketing, umieści Twoją nieruchomośc na 12 lub więcej stronach, aby przyciągnąc klientow, będzie kierował się rynkiem i nieruchomością. Może zainwestowac do 120 tys. tenge na budżet marketingowy.

Przykład usług : krisha.kz, rynek.kz, olx.kz, vvr.kz, krn.kz, nedvizhimostpro.kz, google ads, yandex.kz, facebook.reklamy, instagram.com, vk.ogłoszenia

Profesjonalista pracuje na swoją markę osobistą, aby każdy z jego klientow dał rekomendację z serca swoim przyjaciołom, kolegom, krewnym, aby pracował w dobrej wierze.

Jak odrożnic profesjonalistę od złego specjalisty?

Możesz przeczytac w moim poście klikając na link tutaj siedem kryteriow oceny skuteczności pośrednika w obrocie nieruchomościami

Wszyscy pośrednicy są oszustami i leniwy?

Usłyszałem to od mojego przyjaciela i od tamtej pory nie utrzymujemy kontaktu żart ). Odpowiedziałem, że widziałem złych pracownikow stacji obsługi, są wśrod nich także oszuści, nie zastosowałeś się do zalecen i włożyłeś własne stare klocki zamiast nowych, albo lekarz, ktory każe ci przejśc przez masę badan i przepisuje niepotrzebne i drogie leki. Ale to nie znaczy, że to wszystko, nie powinieneś się do nich zwracac i im ufac.

Jak to mowią w rodzinie nie jest bez skazy, przepraszam za dosadnośc, więc zachęcam wszystkich do wyboru profesjonalisty swojego biznesu, mam nadzieję, że moj artykuł pomoże Ci w tym!

Jeśli masz jakieś pytania na ten temat, napisz do grupy do dyskusji z przyjemnością mogę zrobic drugą częśc.

Subskrybuj kanał autora na rynku nieruchomości w Kazachstanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *