Telegramowy bot, ktory podpowie ci, jaki film obejrzec

"Jaki film obejrzec?" – to pytanie zadaje lub dostaje chyba każdy, kto interesuje się filmami.

Obecne strony internetowe z filmami często składają się z bazy danych filmow, gdzie doświadczony kinoman jest zmuszony do kopania aż do utraty tchu w poszukiwaniu czegoś użytecznego i tracąc swoj cenny czas zbyt niepotrzebnie. Dodatkowo, robienie tego wszystkiego z urządzen mobilnych jest dośc niewygodne.

Nowoczesne serwisy oferują instalację swoich aplikacji, ktore są w zasadzie zoptymalizowanymi kopiami zwykłych stron z toną filmow i miernymi rekomendacjami.

Jeśli nie masz filmowego przyjaciela, albo masz, ale przeczytałeś wiadomośc i nie odpowiedziałeś, zajrzyj do Telegramowego bota, ktory poleci Ci dobry film, a także zasugeruje podobne.

@mozinga_bot

Tutaj są głowne fiki:

Zasada: Treśc na żądanie

Prosisz o film, dostajesz go. Nie trzeba przerzucac paszy, jak w przypadku konwencjonalnych wydawnictw filmowych lub stron internetowych.

Nie trzeba zawracac sobie głowy kategoriami, latami, gatunkami itp

Po prostu pobierz film lub poproś o podobny do tego, ktory zaoferował Ci bot.

Soczysty wybor filmow

Nowoczesne algorytmy nie pozwalają jeszcze na tworzenie wysokiej jakości rekomendacji, więc pozostaje tylko praca ręczna, tylko hardcore. Nacisk na jakośc probki, a nie na ilośc.

Wysoka prędkośc pobierania

Coż, wysoko i wysoko.

Informacje o filmie, w tym zwiastun w pokoju rozmow

Zapowiedzi filmowe nagrywane w serwisie Telegra.ph, za ktorym stoi zespoł Durova, i jest doskonale zoptymalizowany do pracy z wozkiem. Jeśli macie jakieś sugestie, co można dodac do samej karty filmowej, to podzielcie się nimi w komentarzach.

Tylko dwa przyciski: "Daj mi film i "Daj mi podobny"

Minimalistyczna konstrukcja została zaprojektowana tak, aby odciążyc pięty spowodowane żmudnym wybieraniem. Dwa przyciski dają dwa wektory interakcji z bazą danych. Kombinacja z "treścią na żądanie" Zapewnia przyjemne i łagodne doświadczenie w poszukiwaniu filmu na wieczor. Zamiast poruszac się po archiwach z mnostwem linkow, kategorii i tagow, wystarczy kliknąc przycisk i pobrac film, tak jakby polecił Ci go znajomy.

Instrukcja użycia: w każdej niejasnej sytuacji wpisz /start w polu czatu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *