Piosenka i zdjęcie z billboardu „kak tebe takoe, elon musk?”: organizatorzy forum w krasnodarze ujawnili zaproszenie dla maski

Szef SpaceX jeszcze nie odpowiedział.

Organizatorzy forum dla przedsiębiorcow "Business Beyond Small Business" w Krasnodarze twierdzą, że jeden z prelegentow zaprosił Ilona Muska do wygłoszenia przemowienia. Mowią, że kupił reklamę na billboardzie, aby to zrobic w pobliżu biura SpaceX w Hawthorne w Kalifornii, według Krasnodaru publikacji Kuban 24, Yugopolis i Yuga.Ru".

Na billboardzie widnieje napis "Kak tebe takoe, Elon Musk?" oraz kod QR, ktory prowadzi do strony internetowej z humorystycznym filmem dla Muska. Uczestnicy klipu, ktorzy w opisie przedstawieni są jako rosyjscy przedsiębiorcy, wykonują utwor Only Elon in Our Hearts na motywach piosenki Winged Swings z filmu Adventures of Electronics.

Impreza organizowana jest przez Administrację Regionu Krasnodar i zaplanowana jest na 18-19 października. Kuban 24 został poinformowany, że jeden z mowcow na forum kupił reklamę, ale administracja regionalna nie chce podac jego nazwiska. Przedstawiciel agencji kreatywnej z Krasnodaru związanej z organizacją imprezy rownież potwierdził, że billboard w Kalifornii został wynajęty, ale nie podał nazwy agencji Hugopolis.

"Yugopolis."

Billboard's "How's this for you, Ilon Musk" meme went viral on social media in early 2018. To zdanie zostało skontrastowane przez użytkownikow z rosyjskich wynalazkow Tesla, SpaceX i innych projektow przedsiębiorcy. W lutym 2019 roku Musk odpowiedział na meme z frazą "haha awesome" w języku rosyjskim.

#ilonmask

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *