5 Produktow, ktorych nikt nie spodziewałby się zobaczyc w automacie vendingowym

Przyzwyczailiśmy się już do oglądania napojow gazowanych i batonow czekoladowych w automatach vendingowych, ale rosyjski rynek vendingowy nie ogranicza się już tylko do tych towarow. Nietypowe automaty vendingowe w Rosji zjeżdżają z linii montażowej w Sergiev Posad, niedaleko Moskwy, nosząc markę VendShop. Wyrożniają się one sposobem dozowania, niekonwencjonalnym kształtem, inteligentnym oprogramowaniem i efektowną kolorystyką. Automaty vendingowe były źrodłem inspiracji dla kreatywnych rosyjskich przedsiębiorcow i firm. Oto pięc najbardziej niezwykłych produktow serwowanych przez automaty vendingowe VendShop.

1. Wykrywacz metali. Duża międzynarodowa siec sklepow z urządzeniami poszukiwawczymi "MDRegion" zainstalowała w Kirowie automat z wykrywaczami metalu. Ceny automatow vendingowych od 7.500 rubli wzwyż.

Automat vendingowy ELEMENT marki VendShop z wykrywaczem metali

2. Troika brelok do kluczy. Metro Moskiewskie rozpoczęło sprzedaż breloczkow "Troika", ktore są wygodniejszym i bardziej kompaktowym odpowiednikiem plastikowej karty.

Na stacjach metra pasażerowie mogą teraz kupic w automatach oryginalne nośniki biletow z funkcją karty Troika, a także inne pamiątki upamiętniające wizytę w Moskwie i moskiewskie metro.

W witrynie automatu vendingowego znajdują się nośniki biletow, takie jak breloczki, wkładki i naklejki z logo Marvel Cinematic Universe i inne ekskluzywne wzory.

Automaty vendingowe SM GRAND MULTIPAY w ekskluzywnym białym kolorze wykonaliśmy na zamowienie dla tego projektu.

Automat vendingowy MULTIPAY firmy VendShop z breloczkami "Troika"

3. Akcesoria do bram automatycznych. Novye Vorota wykorzystała automaty do założenia sklepu vendingowego. Rożne akcesoria do drzwi automatycznych i rolet są przechowywane w skrzynkach. Zasada dokonywania zakupow w sklepie jest taka sama jak w zwykłych automatach – klient płaci za towar, wpisuje numer skrytki i otwiera się.

Sprzedaż akcesoriow do bram automatycznych za pośrednictwem automatu ELEMENT VendShop.

4. Plaid. Popularna siec hipermarketow IKEA zainstalowała automaty sprzedające w parkach w Moskwie i Nowosybirsku. W chłodniejsze dni goście parku mogli ogrzac się, wtulając się w dywan, a w słoneczne dni mogli rozłożyc go na trawie, aby urządzic piknik lub po prostu cieszyc się naturą. Promocja zwrociła się z nawiązką – w ciągu dwoch miesięcy za pośrednictwem automatow sprzedano towar o wartości połrocznej.

Automaty vendingowe IKEA w kratkę (model ELEMENT przez VendShop)

5. Olej silnikowy. Jedna z największych rosyjskich firm, Gazpromneft, już od trzech lat wykorzystuje automaty do promocji i sprzedaży własnej linii olejow silnikowych i akcesoriow. Automaty z produktami Gazpromniefti i jej odrębnej marki G-Energy można znaleźc w centrach handlowych w całej Rosji.

Automaty vendingowe Gazpromnieft oraz "G-Energy" produkcja VendShop

Jakie nietypowe produkty umieściłbyś w automacie vendingowym??

#vendshop # vending # automaty vendingowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *